adz.cz - obchod nejen se zdravotnickou technikou
Úvodní stránka
Ceník
Často kladené otázky - FAQ
Odkazy
Registrace
Servis, PBTK
Užitečné informace
Kontaktní informace
Přihlášení
Login:
Heslo:

zapomněli jste heslo?
Hledat:     
hledat ve výsledcích

Rozšířené hledání

Katalog
Magnetoterapie
Aplikace CO2 a 02
Sterilizace
Lymfatické drenáže
Laser terapie
Pracovní oděvy
Fyzioterapie
Jednorázové pomůcky
Digitální cejchované váhy
Dětský koutek


Všechny zde uvedené ceny jsou včetně DPH.

Nevíte si rady s výběrem? Napište nám - rádi Vám pomůžeme.

Ceny nezahrnují náklady na dodání.

Prodej na splátky
Essox - splátkový prodej
Novinky

  << předcházející   1   2   3   4   5   6   7   následující >>
 

Veselé pracovní oděvy - novinky 2009

06.03.2009

Vážení návštěvníci a zákazníci,
    již od roku 2005 se zabýváme zkrášlováním vašich pracovišť velmi kvalitními pestrobarevnými pracovními oděvy a tak zpříjemnění všedních dnů nejen vám, ale především vašim pacientům a klientům. A ačkoliv byly tyto pracovní oděvy určeny především do zdravotnických zařízení, praxe ukázala, že si své opodstatnění zaslouží nejen tam, ale také v různých relaxačních studiích, kosmetických salonech, kadeřnictvích, wellness a fitness centrech, lékárnách, prodejnách zdravotních potřeb, hotelech a na mnoha dalších pracovištích, kde byste takovéto pestrobarevné pracovní oděvy ani nečekali.
    Možná jste se také s našimi výrobky setkali v některých lékárnách, kde Vás lékárník(ce) obsluhuje ve velmi příjemné fleacové vestičce, nebo krásných vypasovaných šatech s drobnou výšivkou dodavatele farmaceutických výrobků.
    A abychom vyhověli i těm nejnáročnějším zákazníkům, začali jsme v minulém roce vedle distribuce výrobků pod obchodní značkou Perlička i s distribucí výrobků pod obchodní značkou H-Style, kterou již někteří z vás denně nosí. Jedná se o velmi profesionálně zpracované pracovní oděvy z kvalitních materiálů mnoha různých typů a barev převážně vyráběných v ČR.
    Přinášíme Vám tak na našich internetových stránkách nejširší sortiment pestrobarevných pracovních oděvů a to právě díky zastoupení obou obchodních značek v ČR.

Jsme si vědomi, že i díky našim pracovním oděvům vzrůstá prestiž vašeho pracoviště, a proto vynaložíme veškeré úsilí k vaší spokojenosti.
 
Budete-li mít jakékoliv dotazy, náměty či připomínky, můžete se zapojit do diskusí u jednotlivých výrobků a podělit se tak o své zkušenosti s daným výrobkem s ostatními, nebo se naopak ostatních zeptat na jejich zkušenosti. Pokud se neradi aktivně účastníte diskusí, můžete výrobek pouze ohodnotit pomocí hvězdiček. Čím více hvězdiček výrobek má, tím je u zákazníků oblíbenější.

Pro otevření kategorie Veselé pracovní oděvy pro zdravotnický personál klikněte zde.

Objednávky do konce roku 2008 ...

28.12.2008

Vážení zákazníci,
    reagujeme tímto na Vaše dotazy z posledních dnů ohledně fakturace a dodávek před koncem roku 2008.
    Objednávky přijímáme do 31.12. Vámi objednané zboží průběžně expedujeme - o tom Vás vždy e-mailem informujeme. Pro obchodní společnosti a živnostníky, kteří uvedou při objednávce IČO vystavíme doklad s datem zdanitelného plnění do 31.12.2008 s dodáním zboží po Novém roce.
   
Informace o provozu:
29.12.2008 - otevřeno
30.12.2008 - otevřeno
31.12.2008 - otevřeno
1. 1.2009 - zavřeno
2. 1.2009 - otevřeno

Naše internetové stránky jsou Vám nepřetržitě k dispozici.

V naléhavých případech či konzultacích volejte, prosím, na 603 338 521.

Tým společnosti adz.cz

PF 2009

21.12.2008

Vážení přátelé, zákazníci a obchodní partneři,
   
 celý tým naší společnosti vám přeje krásné a pohodové svátky, mnoho úspěchů, radosti a samozřejmě štěstí a především zdraví v novém roce 2009.
    I celý příští rok vám budeme nápomocni při řešení vašich životních situacích, které se budou týkat vašeho zdraví či podnikání.
    Děkujeme za Vaší přízeň a těšíme se na další společnou spolupráci.

Za tým společnosti adz.cz

Jindřich Damašek

Nová provozovna

30.10.2008

Vážení zákazníci,
   
 dovolte nám, abychom Vám touto cestou poděkovali za Vaší důvěru a za Vaše  připomínky, dotazy a nápady, které nám zasíláte jak na e-mail tak i písemnou formou. Na základě těchto ohlasů jsme se rozhodli od 1.11.2008 pro Vás otevřít novou provozovnu.
    Pokud nás budete chtít osobně navštívit, rádi Vás přivítáme. Z provozních důvodů nebudeme mít klasické otevírací hodiny, avšak budeme využívat časovou flexibilitu, která bude výhodná pro obě strany. V praxi Vás můžeme např. uvítat ve večerních hodinách či o víkendu popř. státním svátku.
    Věříme, že takto zvolený způsob bude pro Vás, naše zákazníky, mnohem přívětivější,  vstřícnější a operativnější a zároveň budete mít jistotu, že se Vám budeme plně věnovat.

Nová verze internetových stránek

02.06.2008

Vážení zákazníci,
   
 s radostí Vám tímto oznamujeme, že jsme dokončili a zveřejnili novou verzi našeho internetového obchodu. Pro zkušené uživatele je zde připraveno mnoho funkcí, které jistě rádi využijete. A pokud se řadíte mezi běžné uživatele, tak věřte, že se Vás změny skoro nedotknou.

Takže již zbývá popřát Vám mnoho zábavy při objevování nových funkcí.

PF 2008

21.12.2007

Vážení zákazníci,
   
 rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za důvěru, kterou jste nám projevili v letošním roce. Velice nás těší, že se někteří z Vás s námi poděli o své dojmy z našich internetových stránek, hodnocení našich služeb a návrhy na jejich zlepšení. Tyto náměty jsme se pro Vás snažili realizovat - v poslední době např. dostupnost jednotlivých výrobků, více podrobných informací k jednotlivým produktům, atp. Na příští rok máme pro Vás již nyní spoustu nových nápadů, produktů a služeb, o kterých Vás budeme průběžně informovat.

Přejeme Vám především pevné zdraví, hodně štěstí, lásky a mnoho sil ke zvládnutí roku 2008 - roku plného změn.

S přáním radostných Vánoc se loučí tým adz.cz

Změny v sazbách DPH a v podmínkách finančního leasingu

13.11.2007

Vážení návštěvníci a zákazníci,
   
 rádi bychom Vás již dnes informovali o změnách souvisejících s reformou veřejných financí. Bude-li schválena Senátem a podepsána prezidentem České republiky ještě do konce tohoto roku, čekají nás s účinností od 1.1.2008 mimo jiné i významné změny v oblasti DPH a finančního leasingu.

Změna snížené sazby DPH z dosavadních 5 % na uvažovaných 9 %:
- uvažujete-li v současné době o pořízení jakéhokoliv zdravotnického přístroje, neotálejte - právě nyní je vhodný okamžik na jeho pořízení. Vzhledem k tomu, že přibližně 80 % našeho sortimentu je zařazeno do snížené sazby DPH, dojde v případě schválení novely k navýšení ceny tohoto sortimentu o 4 % (rozdíl mezi uvažovanou 9 % a dosavadní 5 % sazbou DPH).

Změny týkající se finančního leasingu:
- uzavřete-li smlouvu o finančním leasingu do 31.12.2007, smlouva se bude i nadále řídit současně platnými daňovými pravidly, a to i v případě, že k samotnému předání předmětu leasingu dojde po tomto datu,
- novela zruší zrychlené leasingové odpisy a zruší některé odpisové skupiny => dojde k prodloužení minimální doby financování ze současných 3 let na uvažovaných 5 let, popř. ze současných 5 let na uvažovaných 10 let. Uzavřete-li smlouvu do 31.12.2007, můžete využít stávající minimální dobu financování.

Věříme, že jsme Vás alespoň částečně seznámili s připravovanými změnami, které se Vás, našich zákazníků, dotknou.

     Budete-li mít jakékoliv otázky, názory, připomínky, náměty, komentáře, .... rádi je uvítáme na naší e-mailové adrese info @ adz.cz.
 

Lymfokalhoty adz

30.10.2007

Vážení návštěvníci a zákazníci,
   
 již mnoho z Vás vyzkoušelo náš nový výrobek - lymfokalhoty adz - hygienická bariéra, jenž na našich internetových stránkách prezentujeme již od července letošního roku. Na základě mnoha pozitivních reakcí zákazníků, kteří tyto lymfokalhoty již začali ve svých provozovnách používat, bychom rádi tyto lymfokalhoty představili i ostatním našim zákazníkům. Lymfokalhoty jsou baleny po 10 ks a proto si je může vyzkoušet opravdu každý provozovatel lymfatických přístrojů ať již malé kosmetické studio nebo lázeňský dům, či klinika.

Budete-li mít jakékoliv otázky, názory, připomínky, náměty, komentáře, .... rádi je uvítáme na naší e-mailové adrese info @ adz.cz.

Bližší informace naleznete zde.

Who is ...?

25.07.2007

Vážení návštěvníci a zákazníci,
   
 rádi bychom se s Vámi touto cestou podělili o úspěch, kterého dosáhl provozovatel tohoto internetového portálu nejen se zdravotnickou technikou a zároveň poděkovat všem, kteří poskytli možné podněty pro toto ocenění.

    Pan Jindřich Damašek byl dne 9.7.2007 zařazen do encyklopedie osobností Who is ...? (v České republice). Tato encyklopedie shromažďuje biografie nejvýznamnějších osobností ze všech oblastí veřejného života a uděluje tak ocenění těm, kteří v různých oblastech dosáhli zvláštních výkonů.

Zde jsme pro Vás připravili certifikát k prohlédnutí.

Magnetoterapie - aplikace CO2

04.06.2007

Vážení návštěvníci a zákazníci,
   
 k dnešnímu dni jsme na našem internetovém portálu www.adz.cz pro Vás zaktualizovali celý sortiment v sekci magnetoterapie a v sekci aplikace CO2.
   
    Ve spolupráci s výrobcem magnetoterapeutických přístrojů DIMAP jsme zároveň na internet umístili nové fotografie jednotlivých výrobků v mnohem lepším rozlišení než tomu bylo doposud. Věříme, že Vám právě tyto fotografie pomohou se správně rozhodnout při výběru některého z prezentovaných produktů.
    Sortiment jsme také doplnily o příslušenství k magnetoterapeutickým přístrojům jako je prodlužovací kabel, rozdvojky vývodu, redukce, stolky, ....
    U klinických přístrojů a u klinických sad jsme pro Vás jako bonus zdarma připravili dopravu, instalaci a zaškolení obsluhy v celé ČR. Při objednání těchto výrobků Vám nebudou v systému připočítány náklady na dopravu.
 
    V sekci aplikace CO2 jsme také doplnili sortiment o novinky pro rok 2007. Také jsme na internet umístili nové fotografie k jednotlivým výrobkům v mnohem lepším rozlišení než tomu bylo doposud. I zde doufáme, že Vám napomohou si produkt lépe prohlédnout a poté si zvolit správný produkt.

    U všech zaktualizovaných produktů jsme doplnili stručný a podrobná popis, dále informace o obsahu balení, provázanosti mezi jednotlivými produkty, popř. o délce záruční doby atp.

    Věříme, že se Vám přepracované sekce našeho internetového portálu www.adz.cz budou líbit, že Vám usnadní orientaci mezi námi prezentovanými produkty, že využijete možnosti porovnávání produktů v jednotlivých kategoriích. A pokud ne, budeme velice rádi, když si produkty třeba jen prohlédnete, popř. ohodnotíte, nebo se podělíte s ostatními o své zkušenosti formou diskuze u jednotlivých produktů.
     Budete-li mít jakékoliv otázky, názory, připomínky, náměty, komentáře, .... rádi je uvítáme na naší e-mailové adrese info @ adz.cz.

Pro otevření kategorie Magnetoterapie klikněte zde.
Pro otevření kategorie Aplikace CO2 klikněte zde.

  << předcházející   1   2   3   4   5   6   7   následující >>
   Můj nákupní košík

(žádné produkty)


Novinky
18.12.2020
Vánoční a novoroční provoz

12.11.2020
Provozní doba 16.11.2020

18.12.2019
Vánoční a Novoroční provoz

Všechny nové příspěvky...

Zasílat novinky:Anketa
  Jaká dodací lhůta je pro Vás přijatelná?
do 2 dnů
do 5 dnů
do 7 dnů
do 14 dnů

Jazyk

Změnit měnu

Vyberte, prosím, měnu:


 

   
 
[ Úvodní stránka | Můj nákupní košík | Často kladené otázky - FAQ | Užitečné informace | Kontaktní informace | Ceník | Registrace ]
Dodávky zdravotnické techniky a spotřebního materiálu - prodej, servis, montáže, instalace, periodické bezpečnostně-technické prohlídky, konzultační činnost.
Copyright © 2005 - 2019, adz.cz. aktualizováno 8.4.2019

www.adz.cz, www.gke.cz, www.medicinska-technika.cz, www.medicinskatechnika.eu, www.gigamed.cz, www.gigamed.eu, www.vd-servis.cz